Skip to content

miteredebtcysfateryslemeeniszyns.xyz

for that interfere this situation..

Folk Metal

9 thoughts on “ Mastrinqua (Luka Vujeva Remix) - Anthée* - Mastrinqua EP (File) ”

  1. Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, gjatë një interviste të fundit për Prive ka treguar se si e ka shkelur me veturë një djalë i cili ishte duke e rrahur një vajzë, shkruan miteredebtcysfateryslemeeniszyns.xyzinfo
  2. Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku aktualisht është duke qëndruar në Zvicër. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj. Së fundmi, bukuroshja Taraku ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në InstaStory. Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat, teksa vë në plan [ ].
  3. Nga Maxhun Peka/ Nga mesi i nëntorit të vitit u nisa për në Portugali. Si ambasador me rezidencë në Paris mbuloja edhe Portugalinë, Belgjikën, Holandën, Luksemburgun dhe UNESCO-n. Në Spanjë do të akreditohesha më vonë, sepse akoma nuk ishin vendosur marrëdhëniet diplomatike. Mbas një udhëtimi me plot turbulenca, një ulje të detyruar në qytetin [ ].
  4. Listen Agroni Macula - Jetim Pa miteredebtcysfateryslemeeniszyns.xyzinfo3 on Shkarko Muzik Shqip mp3 falas.
  5. Një masiv dheu ka bllokuar njërën korsi të rrugës nacionale Tepelenë-Gjirokastër, në afërsi të Ujit të Ftohtë. Shkak për rrëshqitjen e masivit të dheut kanë qenë shirat e rënë ditëve të fundit, të cilët kanë bymuar dheun në atë zonë e për pasojë kanë shkaktuar edhe rrëshqitjen.
  6. Ngjarja e rëndë ndodhi më 29 nënto, rreth orës të mëngjesit, në aksin nacional Maliq-Korçë. Tek ura në dalje të Maliqit, automjeti me targë AA VK doli nga rruga dhe ka rënë në lumë.
  7. Aseksualët janë individët të cilët identifikohen si persona që nuk joshen seksualisht nga njerëzit – pavarësisht gjinisë. Përderisa shumica mund të mendojnë se aseksualët nuk posedojnë fare seksualitet, një studim i fundit tregon se kjo dukuri është paksa e keqkuptuar. Sipas anketimit me individë të cilët janë aseksualë, ky grup i njerëzve ka fantazi seksuale [ ].
  8. Këngëtarja e hitit ‘Sweet But Psycho’ është ende duke shijuar suksesin e saj, pasi kjo këngë është renditur në vendin e t në listën e ‘Billboard’. Këngëtarja e cila ka pak kohë që po shijon famën në tregun botëror të muzikës, po shtohet në radhën e emrave të .
  9. Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e paparacëve, teksa ka dalë nga koncerti i Chris Broën me një mashkull me ngjyrë kapur përdore. Këngëtarja shqiptare me famë botërore dukej e qeshur teksa shkëmbente vështrime dashamirëse me djalin misterioz.

Leave a Comment